Založit webové stránky nebo eShop

Chovateľská stanica československých vlčiakov LUPUS ARDOR

Cona Veľký Jarok

Cona Veľký Jarok...

( 06.04.2007 )
 
 
 
 

1 x Národné skupiny 2.,1 x Národné skupiny 3., 2 x BOB, 2 x Najlepšia suka, 1 x CACIB, 1 x res. CACIB, 6 x CAC, 1 x res. CAC, 3 x Víťaz triedy, 1 x Národný šampión, 1 x Víťaz Slovenska, 2 x Oblastný víťaz, 1 x BOG 3.
 
 
 
A64 Og R1 P1
 
RTG DBK - A/B
TEST DM - N/N
 
MATKA:

Ala Malý Bysterec

OTEC:

Dixon Radov dvor


Rodokmeň:


Dixon Radov dvor
A69 C2 J5 Og P3
Artex Radov dvor
A67.5 J5 Og R1 P3
Amir Bonus
A68 E1 Og R1 P1
Flit z Rosíkova CS
A67 Oh P1
Rep z Pohraniční stráže (F3)
A67.5 Of P1
Cmuka z Pohraniční stráže
A63 Og P1
Aja Frovan
A61 D7 Og R1 P3
Gar z Rosíkova CS
A67 Of P1
Atira od Pavlišina CS
A61 Og P1
Drina Trenčan
A61 C2 E1 K1 Og R1 P3
Cézar od Pavlišina CS
A69 Oh P1
Rep z Pohraniční stráže (F3)
A67.5 Of P1
Bruna z Banišťa CS (F3)
A63 Oh P1
Cortina Pohostinstvo CS
A60 K1 Oa P5
Rep z Pohraniční stráže (F3)
A67.5 Of P1
Gyra z Pohraniční stráže
A60 E1 F2 Oa P3
Brita Čičky
A65 E1 K1 Og R1 P3
Ural z Rosíkova CS
A68 E1 K1 Oh R1 P3
Orlík z Rosíkova CS
A68.5 K1 C2 Ob R1 P3
Rep z Pohraniční stráže (F3)
A67.5 Of P1
Flota z Rosíkova CS
A66 Og P1
Hesy z Rosíkova CS
A60 Oh P1
Rep z Pohraniční stráže (F3)
A67.5 Of P1
Tola z Pohraniční stráže
A60 E1 I10 Od P3
Ciba Zemplínska oblast'
A62.5 D7 E1 L14 Od R1 P5
Achyl Balmar CS
A65.5 D7 E3 F2 I7 J5 Oi P3
Aramis z Muchova dvoru
A68 D2 E3 F2 I7 Oh P3
Alba z Graby CS
A61 Oc P1
Astra Tokajská oblast' CS
A64 E1 F2 K1 Oi P3
Bar z Belešova CS
A66.5 E1 M5 Oh P3
Ada Ruskov dvor CS
A68 E1 M5 Oh P1
Ala Malý Bysterec
A61 E1 F2 I2 K1 Oh R1 P5
Milo Ruskov dvor CS
A66 Oh R1 P1
Omar z Krotkovského dvora CS
A67.5 Of R1 P1
Cézar od Pavlišina CS
A69 Oh P1
Rep z Pohraniční stráže (F3)
A67.5 Of P1
Bruna z Banišťa CS (F3)
A63 Oh P1
Flota z Rosíkova CS
A66 Og P1
Rep z Pohraniční stráže (F3)
A67.5 Of P1
Cmuka z Pohraniční stráže
A63 Og P1
Asta Šinárikov dvor CS
A63.5 E1 F2 Of R1 P3
Astor Mot'ovský dvor CS
A68 E1 K1 Of P1
Nuk z Pohraniční stráže
A68 M5 Of P3
Cita z Rosíkova CS
A61 E3 Of P1
Dita Ruskov dvor CS
A63.5 D2 E1 Of P3
Atos z Belešova CS
A70 Oh P1
Xula z Pohraniční stráže
A64 F2 I10 M2 Od P5
Krásna Ruskov dvor CS
A62.5 E1 Of R1 P5
Elbow zo Sennej
A65 Oh R1 P1
Alf od Pavlišina CS
A67 Oh P1
Flit z Rosíkova CS
A67 Oh P1
Bruna z Banišťa CS (F3)
A63 Oh P1
Adria Salex CS
A63.5 E1 Oa P1
Rep z Pohraniční stráže (F3)
A67.5 Of P1
Luna z Pohraniční stráže (F4)
A60 C14 E3 Oc P3
Flora Ruskov dvor CS
A61 E1 F2 H2 Of R1 P3
Astor Mot'ovský dvor CS
A68 E1 K1 Of P1
Nuk z Pohraniční stráže
A68 M5 Of P3
Cita z Rosíkova CS
A61 E3 Of P1
Beta Ruskov dvor CS
A62.5 H12 M5 Oh P3
Rep z Pohraniční stráže (F3)
A67.5 Of P1
Xula z Pohraniční stráže
A64 F2 I10 M2 Od P5

 

TOPlist