Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Chovateľská stanica československých vlčiakov LUPUS ARDOR

Chovateľský servis

Za kvalitu našich odchovov ručíme. Môže sa však stať, že v priebehu života vášho zvieracieho člena rodiny dôjde k situácii, keď sa vyskytne problém a vy budete potrebovať našu pomoc alebo radu. V tom okamihu sme vám samozrejme k dispozícii. Kedykoľvek nás môžete kontaktovať, radi vám pomôžeme problém vyriešiť. Rovnako nás poteší, keď nás budete pravidelne informovať o pozitívnych udalostiach v živote našich odchovancov. Či už obyčajnou správou či osobnou návštevou, vždy Vás radi privítame.

Šteniatka budú odchovávané v domácom prostredí, v neustálom kontakte s rodinou a všetkými ľudskými aj zvieracími členmi. Dúfame v množstvo návštev a uvítame aj prípadných záujemcov, čo v budúcnosti uvažujú nad kúpou tohto nádherného plemena alebo sa chcú len zoznámiť. Uvítame aj záujemcov o výcvik, výstavy a chov. Kde vám budeme celý čas podávať pomocnú ruku. Radi by sme pre naše šteniatka našli aktívnych a hlavne zodpovedných majiteľov s veľkou trpezlivosťou, ktorí hľadajú životného partnera nielen na pár mesiacov, ale na celý život.

Veľmi nám záleží na tom, aby sa všetky šteniatka dostali len k tým majiteľom, ktorí s nimi prežijú aktívny život spojený s plnou starostlivosťou akú si pes zaslúži počas celého života. Šteniatka budú plne socializované, zvykáme ich na všetko, čo ich v ďalšom živote čaká. Samozrejmosťou je aj stály veterinárny dohľad. Pred odberom budú šteniatka odčervené v pravidelných intervaloch, vakcínované a začipované presne tak ako to ustanovuje chovateľský poriadok.

 

Pri prevzatí šteniatka od nás nový majiteľ obdrží:

  • Kúpno-predajnú zmluvu
  • Preukaz pôvodu 
  • Medzinárodný očkovací preukaz - europas
  • Kŕmenie na niekoľko dní
  • Malú pozornosť /fotografie na cd, hračky.../
TOPlist