Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Chovateľská stanica československých vlčiakov LUPUS ARDOR

Baghira Lupus Ardor

 Baghira Lupus Ardor

(26.10.2010)

 

Zvod: 9.4.2011 veľmi nádejná

Bonitácia: AsOgR1P1/61,5

RTG DBK -A/A

TEST DM - N/N

1 x BIS 1. (Šteňatá), 2 x CAJC (Víťaz mladých), 1 x Country Junior Winner, 4 x CAC, 1 x CACIB, 1 x BIS 2., 1 x BIS National breeds 1., 1 x Okresný víťaz, 1 x res. CAC, 1 x Najkrajšší jedinec okresov VV, MI a TV

 

 

 

Cézar Lupus Bohemia Genao
A66.5 Og R1 Xv53.4 Xf102.3 P3
Gáj Jimili CS
A66 Og P1
Aris Hlas divočiny CS
A68 E1 Od R1 P3
Binc Pohostinstvo CS
A67 Of P1
Rep z Pohraniční stráže (F3)
A67.5 Of P1
Gyra z Pohraniční stráže
A60 E1 F2 Oa P3
Cabrixa Vopa CS
A65 E3 H2 Ob P3
Arco z Doušova dvora CS
A70 D7 E1 Oc P3
Acarka Bropa CS
As E1 M5 Oh P3
Alda od Pavlišina CS
A62 Oc P1
Flit z Rosíkova CS
A67 Oh P1
Rep z Pohraniční stráže (F3)
A67.5 Of P1
Cmuka z Pohraniční stráže
A63 Og P1
Bruna z Banišťa CS (F3)
A63 Oh P1
Rep z Pohraniční stráže (F3)
A67.5 Of P1
Tola z Pohraniční stráže
A60 E1 I10 Od P3
Aretha Hanka z Vlasatic
A63 E1 Og P1
Ares od Šurdy
A67 Og P1
Ikar z Rosíkova CS
A65 Oh P1
Atos z Belešova CS
A70 Oh P1
Ada z Karpatského dvora CS
A62 E1 Oc P3
Clara Šedá eminence
A64.5 Oh R1 P1
Flit z Rosíkova CS
A67 Oh P1
Dina z Banišťa CS
A64 E1 Of R1 P1
Hanka Šedá eminence
A65 Og R1 P1
Gar z Rosíkova CS
A67 Of P1
Archibald z Ivánky pri Dunaji CS
A70 Oh P1
Alma z Richnovského dvora CS (F3)
A62.5 E3 Of P1
Eta Pohostinstvo CS
As E3 Of R1 P3
Astor Mot'ovský dvor CS
A68 E1 K1 Of P1
Gyra z Pohraniční stráže
A60 E1 F2 Oa P3
Cona Veľký jarok
A64 Og R1 P1
Dixon Radov dvor
A69 C2 J5 Og P3
Artex Radov dvor
A67.5 J5 Og R1 P3
Amir Bonus
A68 E1 Og R1 P1
Flit z Rosíkova CS
A67 Oh P1
Aja Frovan
A61 D7 Og R1 P3
Drina Trenčan
A61 C2 E1 K1 Og R1 P3
Cézar od Pavlišina CS
A69 Oh P1
Cortina Pohostinstvo CS
A60 K1 Oa P5
Brita Čičky
A65 E1 K1 Og R1 P3
Ural z Rosíkova CS
A68 E1 K1 Oh R1 P3
Orlík z Rosíkova CS
A68.5 K1 C2 Ob R1 P3
Hesy z Rosíkova CS
A60 Oh P1
Ciba Zemplínska oblast'
A62.5 D7 E1 L14 Od R1 P5
Achyl Balmar CS
A65.5 D7 E3 F2 I7 J5 Oi P3
Astra Tokajská oblast' CS
A64 E1 F2 K1 Oi P3
Ala Malý Bysterec
A61 E1 F2 I2 K1 Oh R1 P5
Milo Ruskov dvor CS
A66 Oh R1 P1
Omar z Krotkovského dvora CS
A67.5 Of R1 P1
Cézar od Pavlišina CS
A69 Oh P1
Flota z Rosíkova CS
A66 Og P1
Asta Šinárikov dvor CS
A63.5 E1 F2 Of R1 P3
Astor Mot'ovský dvor CS
A68 E1 K1 Of P1
Dita Ruskov dvor CS
A63.5 D2 E1 Of P3
Krásna Ruskov dvor CS
A62.5 E1 Of R1 P5
Elbow zo Sennej
A65 Oh R1 P1
Alf od Pavlišina CS
A67 Oh P1
Adria Salex CS
A63.5 E1 Oa P1
Flora Ruskov dvor CS
A61 E1 F2 H2 Of R1 P3
Astor Mot'ovský dvor CS
A68 E1 K1 Of P1
Beta Ruskov dvor CS
A62.5 H12 M5 Oh P3

 

TOPlist